PIĄTEK - TRENING HALA przy PSP nr 2 ul BATALIONÓW CHŁOPSKICH 16 (BORKI) godz 17:00-18:30
0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
WIĘCEJ...............................
http://youtu.be/YU1xxfQ-V-w na tej hali zagramy
Zespoły uczestniczące w SILVER CUP :
Radomiak 2000 Radom
Ruch Chorzów
Cracovia Kraków
Korona Kielce
Hutnik Kraków
Lider Włocławek
A.P. 21
Jadwiga Kraków
Dreams Gliwice
A.S. Pomorze Gdynia
Hetman Włoszczowa
Włókniarz Zgierz
Tarnovia
Szykuje się bardzo fajny turniej z bardzo mocnymi przeciwnikami.
Warunki techniczne :
Boisko 44 x 26 , bramki 5 x 2
4+ bramkarz (rocznik 2003 gra 5 + bramkarz )
(max. 13 zawodników !)
System gry: W grupach (3 grupy po 4 zespoły) „każdy z każdym”
W finałach system mieszany
Czas gry: 17 minut bez przerwy, każda drużyna
rozegra 7 spotkań
Nagrody: Najlepsze drużyny otrzymają puchar, dyplom ,
3 najlepsze drużyny medale ( przewidziane dla:
13 zawodników + Trener)
upominki ,nagrody rzeczowe dla
najlepszych drużyn i zawodników
Zakwaterowanie i wyżywienie:
Dom Wczasowy „Silver”
– Zawoja 1185, (500 metrów od hali)
Grupa A
AS Pomorze Gdynia,Lider Wloclawek,Hutnik II K-ów,Jadwiga I K-ów, Tarnovia
Grupa B
Hutnik I K-ów, Jadwiga II K-ów, Dreams Gliwice , Ruch Chorzów
Grupa C
Korona Kielce, Borek Kraków, Wlókniarz Zgierz, Cracovia I
Grupa D
AP 21, Hetman Wloszczowa,Radomiak Radom, Cracovia II
GRY ELIMINACYJNE: SOBOTA 19 listopad 2011
nr Godzina Grupa mecz wynik
1 -9:00- A AS Pomorze Gdynia – Lider Wloclawek
2 -9:15- A Hutni II – Jadwiga I
3 -9:30- B Hutnik I – Jadwiga II
4 -9:45- B Dreams Gliwice – Ruch Chorzów
5 -10:00- A Jadwiga I – Lider
6 -10:20- A Tarnovia – AS Pomorze
7 -10.35- B Hutnik I – Dreams Gliwice
8 -10:50- B Ruch - Jadwiga II
9 -11.05- A AS Pomorze – Hutnik II
10 -11.20- A Lider – Tarnovia
11 -11:40- B Hutnik I – Ruch
12 -11:55- B Jadwiga II - Dreams
13 -12:10- A AS Pomorze – Jadwiga I
14 -12:25- A Tarnovia – Hutnik II
15 -12:45- C Korona – Borek
16 -13.00- A Lider – Hutnik II
17 -13:15- A Tarnovia - Jadwiga I
18 -13:30- C Wlókniarz Zgierz – Cracovia I
19 -13:45- D AP 21 – Hetman Wloszczowa
20 -14:05- D Radomiak – Cracovia II
21 -14:20- C Korona – Wlókniarz
22 -14:35- C Cracovia I – Borek
23 -14:50- D AP 21- Radomiak
24 -15:05- D Cracovia II – Hetman
25 -15:25- C Korona – Cracovia I
26 -15:40- C Wlókniarz - Borek
27 -15:55- D AP 21 – Cracovia II
28 -16:10- D Radomiak - Hetman
29 -16:40- 2A – 1C
30 -16:55- 1B – 2D
31 -17:10- 2B – 1D
32 -17:25- 1A-2C
33 -17:40- 5A – 3B
34 -18:00- 4A – 4C
35 -18:15- 3A – 4B
36 -18:30-
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 10 |
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 25, wczoraj: 29
ogółem: 1 077 774
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.